Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /classes/Stat.php on line 7
muzyka.mysliwska.pl
Polski Związek Łowiecki powrót na stronę główną

XVII Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
XIII Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej


Laureatem Grand Prix i zdobywcą Rogu Wojskiego został:
Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu

Solowym Mistrzem Polski 2011 został:
Adam Jażdżewski z Nadleśnictwa Spychowo


Wyniki w klasie G - zespoły
Klasa dla zaawansowanych (mistrzowska) - małe i duże rogi myśliwskie.
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu UP w Poznaniu 294
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa SGGW Warszawa 284
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hagard UR Kraków UR Kraków 282
4 Zespół Trębaczy Myśliwskich z Goraja ZSL w Goraju 281
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych i Ogólnokształcących w Warcinie ZSLiO Warcino 281
6 Zespół Trębaczy Myśliwskich absolVent OHZ Zielonka 280
7 Zespół Trębaczy Myśliwskich Jantar Nadleśnictwa Cewice N-ctwo Cewice 278
8 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku Technikum Leśne w Brynku 278
9 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Leśna Brać przy N-ctwie Spychowo i Strzałowo N-ctwa Spychowo i Strzałowo 278
10 Stowarzyszenie - Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Babimost N-ctwo Babimost 272
11 1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Raróg Nadleśnictwa Kędzierzyn N-ctwo Kędzierzyn 271
12 Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Złotoryja N-ctwo Złotoryja 270
13 Stowarzyszenie Muzyczno-Kulturalne Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo Pszczyny ZSM Echo Pszczyny 270
14 Zespół Sygnalistów Darz Bór Koła Łowieckiego nr 19 Jeleń w Piaskach KŁ nr 19 Jeleń w Piaskach 268
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie ZO PZŁ Warszawa 264
15 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Gryf Okręgowej Rady Łowieckiej w Szczecinie ORŁ Szczecin 263
16 2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Silvarum TL Tułowice ZSL Tułowice 262
17 3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Prudnik N-ctwo Prudnik 247
liczba uczestników w tej klasie: 18
Wyniki w klasie A - zespoły
Dla zaawansowanych (mistrzowska) - tylko małe rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Jagdhorn- Blasergruppe Peine Ost 263
liczba uczestników w tej klasie: 1
Wyniki w klasie B - zespoły
Dla średniozaawansowanych - dowolne rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zarządu Okręgowego PZŁ w Opolu ZO PZŁ w Opolu 287
2 2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie 279
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord LKP Lasy Warszawskie- RDLP 278
4 Zespół Trębaczy Myśliwskich Trel Gmina Rzeczenica 276
5 II Zespół Trębaczy Myśliwskich Goraj ZSL Goraj 270
6 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon- Junior Wydział Leśny SGGW w Warszawie SGGW w Warszawie 268
1 Lesny surmy Ukraina Prykarpatskyy lasów kolegium Prykarpatskyy lasów kolegium 268
7 Zespół Trębaczy Myśliwskich "Wilk" Nadleśnictwa Sarbia Nadleśnictwo Sarbia 263
8 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pieśń Głuszca N-ctwo Nawojowa i Piwniczna 258
9 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Klangor przy N-ctwie Smolarz w Kleśnie N-ctwo Smolarz 254
10 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Wronki Nadleśnictwo Wronki 254
11 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Tropem Wilka Zespołu Szkół Leśnych w Lesku ZSL w Lesku 252
12 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Tryk przy Nadleśnictwie Międzylesie N-ctwo Międzylesie 249
13 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Grodzisk Nadleśnictwo Grodzisk 249
14 3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Stobrawski Róg Nadleśnictwo Kluczbork 248
liczba uczestników w tej klasie: 15
Wyniki w klasie C - zespoły
Dla początkujących - dowolne rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Zespół Trębaczy Myśliwskich Akademickiego Koła Łowieckiego Przylesie Poznań Koło Łowieckie 295
2 Sygnaliści Koła Łowieckiego Knieja Szczecin - Dobrzański Złoty Szpon KŁ Knieja Szczecin 260
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Jaćwież 258
4 1 Leśne Jętki Technikum Leśne Tułowice 221
liczba uczestników w tej klasie: 4
Wyniki w klasie D - zespoły
Dla dzieci do lat 12 - dowolne rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Przepióreczki przy Nadleśnictwie Złotoryja Nadleśnictwo Złotoryja 188
liczba uczestników w tej klasie: 1
Wyniki w klasie A - soliści
Dla zaawansowanych (mistrzowska)
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 Adam Jażdżewski N-ctwo Spychowo 295
2 Anna Gocalińska KŁ Przepiórka Radzymin 294
3 Marcin Wróbel S ZSM Echo Pszczyny 294
4 Karol Kroskowski WL SGGW 292
5 Natalia Hamczyk-Walkowiak S ZSM N-ctwa Babimost 289
6 Kamila Sońta ZTM Venator UP Poznań 289
7 Tomasz Szrama N-ctwo Sarbia 289
8 Błażej Chmielewski Centrum Kultury Gmina Rzeczenica 289
9 Paulina Fira TL Brynek 288
10 Tadeusz Piankowski ZSL Warcino 286
11 Hubert Szrama ZTM Venator UP Poznań 285
12 1 Marcin Nowak ZO PZŁ w Opolu 284
13 Gabriela Kaźmierczak WL SGGW 282
14 Artur Nowicki ZSL Warcino 282
15 Jędrzej Strawa ZSL Goraj 281
16 Jan Strawa ZSL w Goraju 281
17 Tomasz Loch N-ctwo Złotoryja 280
18 Leszek Koliński ZTM Venator UP Poznań 280
19 Julia Królik Wydział Leśny UR Kraków 280
20 Hubert junior Jurczyszyn ZTM absolVent 278
21 Roman Graczyk UP w Poznaniu 276
2 Barbara Sadłoń UP Poznań 275
22 Przemysław Kiciński UP Poznań 275
23 Andrzej Zakrzewski ZSM Echo ZO PZŁ Warszawa 275
24 Karol Grzywacz KŁ nr 140 Słonka 275
25 Radosław Reks Nadleśnictwo Człopa 273
26 Piotr Kasprzyk S ZSM Echo Pszczyny 272
27 Paweł Strawa ZSL Goraj 271
28 Piotr Nowak ZTM Venator UP Poznań 270
29 3 Mariusz Jamrozik N-ctwo Zawadzkie 270
30 Mateusz Grzyś ZTM Venator UP Poznań 270
31 Michał Szymański ZTM Venator UP Poznań 267
32 Hubert Wróblewski N-ctwo Jabłonna 265
33 Bartłomiej Sołtys N-ctwo Nawojowa 263
34 Tomasz Gałęzia N-ctwo Pomorze 262
35 Przemysław Wilisowski Wydział Leśny UR Kraków 261
36 4 Maciej Litner Nadlesnictwo Kluczbork 260
37 Karol Maczaj ZSL Tułowice 259
38 Janusz Gocaliński KŁ Przepiórka Radzymin 258
5 Krzysztof Walczykiewicz Nadleśnictwo Kluczbork 256
39 Karol Chmielewski ZSL w Goraju 253
40 Marek Mosiewicz S ZSM N-ctwa Babimost 251
41 Jan Skrzetuski Nadleśnictwo Babimost 250
6 Waldemar Nagel WKŁ nr 8 Żubr Opole 245
7 Mariusz Biliński Nadleśnictwo Kędzierzyn 240
42 Grzegorz Gazda KŁ Borek Kolbuszowa 230
43 Mariusz Tylicki ZSL w Goraju 220
44 8 Adam Kendik WKŁ Łoś Nysa 203
liczba uczestników w tej klasie: 48
Wyniki w klasie B - soliści
Dla średniozaawansowanych
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 Leszek Polak KŁ Tropowiec Goszcz 288
2 Marek Kwapisz Nadleśnictwo Wronki 282
3 Agnieszka Bujnicka WL SGGW 281
4 Mirosław Wróblewski N-ctwo Jabłonna 281
5 Justyna Stępień ZSM Echo Warszawa 280
1 Volodymyr Forovych Prykarpatskyy lasów kolegium 279
1 Leszek Kowalik ZO PZŁ Opole 275
6 Kamil Domian N-ctwo Strzałowo i Spychowo 274
7 Bartosz Rot ZTM Venator UP Poznań 273
8 Kazimierz Krzoskowski RZSM Żurawie Kościerzyna 273
9 Nikodem Różański ZSL Goraj 271
10 Roman Wesołkowski N-ctwo Międzylesie 270
11 Katarzyna Gorywoda WL UR Kraków 270
2 Piotr Pach KŁ Cietrzew nr 11 Opole 269
12 Mariusz Stolc ZSM Akteon Warszawa 267
3 Daniel Kapica ZSL Tułowice 266
13 4 Rafał Rogowski ZS Tułowice 266
14 Kacper Halejcio ZSL Lesko 266
5 Eryk Jasiński WL UR Kraków 265
15 6 Andrzej Wrzodak N-ctwo Zawadzkie 264
16 Łukasz Łusiewicz ZSL Goraj 264
17 Filip Winnicki KŁ Knieja Szczecin 262
18 Mateusz Modrzejewski TL Tuchola 262
19 Katarzyna Piechaczek S ZSM N-ctwa Babimost 260
20 Konrad Drzewiecki ZSL w Goraju 258
21 Damian Jeżewski ZSL Goraj 257
22 Szymon Panek ZSL Goraj 256
23 Krzysztof Misiak ZSL Goraj 255
24 Marcelina Wawak ZSL Tułowice 255
25 Krzysztof Gałusza ZSL Tułowice 255
26 Monika Hamczyk S ZSM N-ctwa Babimost 253
27 Marcin Jaśkiewicz S ZSM Echo Pszczyny 249
7 Krystian Klimański KŁ nr 14 Dzik Pokój 247
28 Marcin Kamieniarz N-ctwo Grodzisk 245
29 Jacek Pszczółka Nadleśnictwo Sarbia 242
8 Mateusz Dziweńko KŁ Cyranka Brzeg 241
9 Michał Labus KŁ Stobrawa Sochaczew 238
10 Tymoteusz Nowicki TL Tułowice 237
30 Zbigniew Marciniak KŁ Hermes 230
31 Aleksander Hołodniak ZSL Lesko 228
11 Bogdan Figas TL Tułowice 225
12 Monika Mioska KŁ nr 1 Hubertus Opole 219
32 Sławomir Darkowski ZSM Echo Warszawa 219
13 Aleksandra Krawczyk TL Tułowice 211
14 Katarzyna Zwolińska Szarak Kielcla 192
33 Hubert Woźny ZSL Goraj 186
15 Jagoda Siedlecka TL Tułowice 184
liczba uczestników w tej klasie: 47
Wyniki w klasie C - soliści
Dla początkujących
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 Bartłomiej Bejga N-ctwo Grodzisk Wlkp. 275
2 Paweł Plaskacz KŁ Knieja Szczecin 274
3 Jakub Płotka N-ctwo Cewice 272
4 Mieczysław Plata KŁ Leśnik Jarkowice 271
5 Joanna Kozłowska Centrum Kultury Gmina Rzeczenica 266
6 Karol Nawrot TL Brynek 265
7 Maciej Rudyk N-ctwo Spychowo i Strzałowo 265
8 Michał Szok N-ctwo Strzałowo i Spychowo 264
9 Szymon Wilma Centrum Kultury Gmina Rzeczenica 264
10 Krystian Stankowski N-ctwo Międzylesie 263
11 Hubert Barszcz Centrum Kultury Gmina Rzeczenica 262
12 Rafał Kaczmarek Nadleśnictwo Człopa 261
13 Justyna Makoś ZSL Goraj 253
14 Filip Roś ZSL Goraj 252
15 Piotr Pietrucha ZSL Goraj 252
16 Elżbieta Racibor ZSL Lesko 251
17 Marta Wasiukiewicz ZSL Goraj 249
18 Sebastian Jagoda TL Brynek 246
1 Khrystyna Yaremko Prykarpatskyy lasów kolegium 237
19 Krzysztof Spiliszewski ZSL Goraj 230
20 1 Elżbieta Kundys ZS Tułowice 226
21 Konrad Nosal TL Lesko 225
22 Dawid Kardacz ZSL Goraj 219
23 Bartosz Pilkiewicz KŁ Knieja Szczecin 196
24 Tomasz Kowalski ZSL Goraj 30
liczba uczestników w tej klasie: 25
Wyniki w klasie D - soliści
Dla dzieci do lat 12
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 Hubert Keller WKŁ nr 208 Żbik w Siemirowicach 192
2 Bartłomiej Beńko Centrum Kultury Gmina Rzeczenica 187
3 Hubert Wylegała KŁ Bażant Chrzypsko Wielkie 183
4 1 Alicja Hutka WKŁ nr 8 Żubr Opole 171
liczba uczestników w tej klasie: 4
Wyniki w klasie MB - zespoły
rogi myśliwskie w stroju B
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa SGGW Warszawa 288
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hagard UR Kraków UR Kraków 282
3 Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu UP w Poznaniu 279
4 Zespół Trębaczy Myśliwskich z Goraja ZSL w Goraju 273
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych i Ogólnokształcących w Warcinie ZSLiO Warcino 269
6 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord LKP Lasy Warszawskie- RDLP 264
7 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Leśna Brać przy N-ctwie Spychowo i Strzałowo N-ctwa Spychowo i Strzałowo 264
8 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku Technikum Leśne w Brynku 262
9 Stowarzyszenie - Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Babimost N-ctwo Babimost 261
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Raróg Nadleśnictwa Kędzierzyn N-ctwo Kędzierzyn 259
10 Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Złotoryja N-ctwo Złotoryja 254
11 Lesny surmy Ukraina Prykarpatskyy lasów kolegium Prykarpatskyy lasów kolegium 254
12 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie ZO PZŁ Warszawa 253
13 Stowarzyszenie Muzyczno-Kulturalne Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo Pszczyny ZSM Echo Pszczyny 250
14 Jagdhorn- Blasergruppe Peine Ost 246
15 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Prudnik N-ctwo Prudnik 244
16 Zespół Trębaczy Myśliwskich Trel Gmina Rzeczenica 243
17 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Tropem Wilka Zespołu Szkół Leśnych w Lesku ZSL w Lesku 223
18 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pieśń Głuszca N-ctwo Nawojowa i Piwniczna 221
liczba uczestników w tej klasie: 19
Wyniki w klasie MD - zespoły
rogi myśliwskie w stroju D
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Zespół Rogów Francuskich przy Technikum Leśnym w Tucholi TL Tuchola 258
liczba uczestników w tej klasie: 1
Wyniki w klasie MEs - zespoły
rogi myśliwskie w stroju Es
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Soubor Loveckich Trubacu LS Jesenik LS Jesenik 291
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Raróg Nadleśnictwa Kędzierzyn N-ctwo Kędzierzyn 267
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie 251
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Stobrawski Róg Nadleśnictwo Kluczbork 244
liczba uczestników w tej klasie: 4
Wyniki w klasie MSH - zespoły
Salon Hubertowski - instrumenty muzyczne niemyśliwskie lub myśliwskie i niemyśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Rodzinny Zespół Trębaczy Myśliwskich Rodziny Strawa ZSL Goraj 282
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa SGGW Warszawa 274
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Przepióreczki przy Nadleśnictwie Złotoryja Nadleśnictwo Złotoryja 270
3 Zespół Muzyki Myśliwskiej Leśne Skrzaty 247
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Niepokonani Zjednoczone Wydziały Leśne 244
liczba uczestników w tej klasie: 5
Wyniki Konkursu na najlepsze wykonanie Hejnału XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej - Brzeg 2011
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu UP w Poznaniu 111
2 Zespół Trębaczy Myśliwskich z Goraja ZSL w Goraju 110
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Leśna Brać przy N-ctwie Spychowo i Strzałowo N-ctwa Spychowo i Strzałowo 110
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku Technikum Leśne w Brynku 104
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie ZO PZŁ Warszawa 102
liczba uczestników w tej klasie: 5

KO - klasyfikacja ogólna w konkursie "O Róg Wojskiego"
KR - klasyfikacja w konkursie regionalnym
PK - klasyfikacja pozakonkursowa


Jurorzy:

Soliści klasa A: – Zenon Olendrowicz (przewodniczący), Robert Olejarz, Artur Kanawka, Michał Wojtyła, Adam Migurski
Soliści klasa D, C, B: – Krzysztof Kadlec (przewodniczący), Piotr Grzywacz, Józef Czerniak, Wiesław Keller, Mieczysław Skrzypiec
Zespoły: klasy D, C, B, A i G: – Piotr Grzywacz (przewodniczący), Józef Czerniak, Roman Seta, Robert Olejarz, Michał Wojtyła
Zespoły: klasy MB, MEs, MD i MSH: – Agnieszka Woźniak (przewodniczący), Zenon Olendrowicz, Krzysztof Kadlec, Mieczysław Skrzypiec, Wiesław Keller


Czas wykonania: 0.232 sekund