muzyka.mysliwska.pl
Polski Związek Łowiecki powrót na stronę główną
XVI Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
XII Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej




Klasa A –  62/51


Województwo Dolnośląskie (3)

  1. Loch Tomasz
  2. Maczaj Karol
  3. Szabatowski Mariusz

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (4)

  1. Grzywacz Karol
  2. Murawski Mirosław
  3. vacat!
  4. vacat!

 

Województwo Lubelskie (2)

  1. Limit do kl. B
  2. Limit do kl. B

 

Województwo Lubuskie (4)

  1. Graczyk Roman
  2. Mosiewicz Marek
  3. Walkowiak Marcin
  4. Sońta Kamila

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Małopolskie (1)

  1. Sołtys Bartłomiej

 

Województwo Mazowieckie (4)

  1. Gocalińska Anna
  2. Zakrzewski Andrzej
  3. Wróblewski Hubert
  4. Różycka Grażyna

 

Województwo Opolskie (6)

  1. Nowak Marcin
  2. Litner Maciej
  3. Tokarz Arkadiusz
  4. Jamrozik Mariusz
  5. Nowak Jonatan
  6. Kendik Adam

 

Województwo Podkarpackie (3)

  1. Kopera Bartosz
  2. Wilisowski Przemysław
  3. Gazda Grzegorz

 

Województwo Podlaskie (1)

  1. Gałęzia Tomasz

 

Województwo Pomorskie (7)

  1. Nowicki Artur
  2. Piankowski Tadeusz
  3. Borsuk Paweł
  4. Limit do kl. B
  5. Limit do kl. B
  6. Limit do kl. B
  7. Limit do kl. C

 

Województwo Śląskie (3)

  1. Wróbel Marcin
  2. Królik Julia
  3. Limit do kl. C

 

Województwo Świętokrzyskie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (2)

  1. Jażdżewski Adam
  2. Kaźmierczak Gabriela

 

Województwo Wielkopolskie (17)

  1. Szrama Hubert
  2. Koliński Leszek
  3. Wylegała Aleksandra
  4. Kiciński Przemysław
  5. Wylegała Marcin
  6. Śliczner Wojciech
  7. Krajewski Adam
  8. Strawa Jędrzej
  9. Szymański Michał
  10. Pulit Adam
  11. Strawa Jan
  12. Kaczmarek Paweł
  13. Obrocki Bogusław
  14. Górny Radosław
  15. Nowak Piotr
  16. Semrau Wojciech

 

Województwo Zachodniopomorskie (4)

  1. Chmielewski Błażej
  2. Reks Radosław
  3. Grzyś Mateusz
  4. Dyk Krzysztof


Klasa B –  41/43


Województwo Dolnośląskie (2)

  1. Polak Leszek
  2. Wesołkowski Roman

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (3)

  1. Murawski Sławomir
  2. Romanowski Mikołaj
  3. Limit do kl. C

 

Województwo Lubelskie (1)

  1. Cisowski Mateusz
  2. Brodziak Sławomir - Limit z kl. A
  3. Kusiak Damian - Limit z kl. A

 

Województwo Lubuskie (3)

  1. Hamczyk Monika
  2. Rot Bartosz
  3. Chełska Aleksandra

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Małopolskie (0)

 

Województwo Mazowieckie (2)

  1. Wróblewski Mirosław
  2. Marciniak Zbigniew

 

Województwo Opolskie (3)

  1. Wrzodak Andrzej
  2. Tokarz Damian
  3. Rogowski Rafał

 

Województwo Podkarpackie (2)

  1. Halejcio Kacper
  2. Hołodniak Aleksander

 

Województwo Podlaskie (1)

  1. Bujnicka Agnieszka

 

Województwo Pomorskie (4)

  1. Kroskowski Kazimierz
  2. Malek Michał
  3. Mielke Anna
  4. Modrzejewski Mateusz
  5. Stolc Mariusz - Limit z kl. A
  6. Zefert Łukasz - Limit z kl. A
  7. Brylewski Alojzy - Limit z kl. A

 

Województwo Śląskie (3)

  1. Roj Dawid
  2. Gorywoda Katarzyna
  3. Jaśkiewicz Marcin

 

Województwo Świętokrzyskie (0)

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (2)

  1. Szostak Joanna
  2. Ciesielski Michał

 

Województwo Wielkopolskie (10)

  1. Tomaszewski Grzegorz
  2. Jaworski Wojciech
  3. Drobiewska Elwira
  4. Ginda-Kopeć Piotr
  5. Hein Łukasz
  6. Kwapisz Marek
  7. Ciesielski Michał
  8. Kamieniarz Marcin
  9. Różański Nikodem
  10. Pszczółka Jacek

 

Województwo Zachodniopomorskie (3)

  1. Czerniawski Adam
  2. Augustyniak Przemysław
  3. Winnicki Filip

 


Klasa C –  27/29


Województwo Dolnośląskie (2)

  1. Plata Mieczysław
  2. Stankowski Krystian

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (2)

  1. Fischer Artur
  2. Wera Karolina
  3. Rząsowski Paweł - Limit z kl. B

 

Województwo Lubelskie (1)

  1. Biszczak-Uniłowska Magdalena

 

Województwo Lubuskie (2)

  1. Nalewajczyk Piotr
  2. Pilikiewicz Bartosz

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Małopolskie (0)

 

Województwo Mazowieckie (1)

  1. Wróblewska Sylwia

 

Województwo Opolskie (2)

  1. Samol Remigiusz
  2. Kundys Elżbieta

 

Województwo Podkarpackie (2)

  1. Racibor Elżbieta
  2. Nosal Konrad

 

Województwo Podlaskie (0)

 

Województwo Pomorskie (3)

  1. Wróblewski Miłosz
  2. Raba Natalia
  3. Dworszczak Piotr
  4. Kozłowska Joanna - Limit z kl. A

 

Województwo Śląskie (2)

  1. Nawrot Karol
  2. Jagoda Sebastian
  3. Dobrowolska Dominika - Limit z kl. A

 

Województwo Świętokrzyskie (0)

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (1)

  1. Tomaszewski Krystian

 

Województwo Wielkopolskie (6)

  1. Szymandera Anna
  2. Bogaczyk Arkadiusz
  3. Multański Mikołaj
  4. Oborska Sara
  5. Obecna Klaudia
  6. Szczesnowski Tobiasz

 

Województwo Zachodniopomorskie (2)

  1. Plaskacz Paweł
  2. Kaczmarek Rafał

 

Dodatkowa lista osób zakwalifikowanych do XVI OKSM "O Róg Wojskiego" - BRZEG 2011


Mistrzowie Polski

  1. Adam Migurski (1996, 1999, 2001) KSM
  2. Hubert Jurczyszyn jr. (1997, 1998, 2004, 2005) KSM
  3. Tomasz Szrama (2000) KSM
  4. Piotr Kasprzyk (2002) KSM
  5. Paweł Strawa (2003) KSM
  6. Łukasz Sikora (2006) KSM
  7. Natalia Hamczyk (2007) KSM
  8. Karol Kroskowski (2008, 2009, 2010) KSM

 

Złotoryja 2010 XV KSM „O Róg Wojskiego”

  • zwycięzca kl. B –  Magdalena Worecka KSM
  • zwycięzca kl. C –  Justyna Stępień KSM

 

Czas wykonania: 0.074 sekund